Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

38006786
2270
72819
09.10.2020
FIFI OFFICIAL

FIFI OFFICIAL

220339013
174000
25
26.03.2019
GB
Описание видео:

🤍ONIMA - 🤍smarturl.it/ONIMA Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari) Fifi on IG : 🤍instagram.com/fifi.official.fr Ermal Fejzullahu on IG: 🤍instagram.com/ermal.fejzullahu Fatjon Miftari on IG: 🤍instagram.com/fatjonmiftari Mixey on Ig: 🤍instagram.com/mixeyofficial Ramon Erni on IG: 🤍instagram.com/ray_on_the_mix Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi Music & Produced by : Fatjon Miftari RecordingStudio - MixeyMusic Mix & Master by : Ramon Erni Video : ImagineFilms M.U.A by : ArberBytyqi E. Guitar by : Astrit Stafai Cast : Valmir Krasniqi Arta Lahu Nesim Maxhuni Fatjon Miftari Art Lokaj Special thanks to WeddigHome & ZanziJazzBar #fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Кадры из видео
Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)
Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)
Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)
Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Gezi Duraku
2022-11-23 13:11:25

Kenge e bukur shume.e degjon e degjon pa fund e s ngopesh me te.bravo te dyve

Gezi Duraku
2022-11-23 13:04:44

Ermal je I madh

Andi Karolli
2022-10-30 12:27:09

Fifi ishalla fiton fik61 dhe ne perfaqeson ne Eurovision 2023 🇦🇱😍

Elona Lona
2022-10-30 09:59:52

Xheno

Lulzime Hysaj
2022-10-13 12:18:51

Talenta te lindur te dy per muzike

HipHopWorld
2022-10-10 20:58:57

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Loresa Bytyqi
2022-09-16 13:08:15

🤩🤩🤩🥰🤗

Njomza Blakaj
2022-09-15 18:20:17

Pa komment!!!

Arion Ari
2022-09-08 15:19:22

8äå

ПОП ФОЛК
2022-09-03 10:42:28

youtu.be/jtf46RxNF9Y youtu.be/jtf46RxNF9Y

Arbi Mustafa
2022-08-30 12:37:03

9p

vlora vlora
2022-08-04 05:11:41

nje kenge shume e ndjer dhe domethenese 😢 ate qe cdo cift perjeton ne jeten e tyre Fifi dhe Ermali nje kombinim perfeket 👏

Rozina Gjiza
2022-06-03 14:38:23

kenge e bukur bravo Fifi e Ermal

ejona Tema
2022-05-28 08:27:38

BALADA ME E MIRE EVERRRabout:invalid#zCSafez

Shpresa Sulmina
2022-05-21 17:57:52

Ju kendofte zemra gjith jeten.jeni shum te mir

Tatev Hayrapetyan
2022-05-20 17:14:14

I just adore this song 😍
Everything is marvelous, colorful and is full with tremendous energy 💣❤

Aliss
2022-05-11 13:20:22

Kush e degjonn Maj 2022 ✨✨✨✨
Never gets oldd this songg 🥺❤️❤️

Tereta Mulla
2022-04-23 20:24:59

🥰😍

Aliss
2022-04-19 12:57:10

Kush e degjon???
Prill 2022 🌟🌟✨🥺

Что ищут прямо сейчас
Grossglockner Fjordur Map fixeye и fixplay Dhamal comedy ebay wig nip academy warzone no recoil купить септик для дачи Mallorca Channel ServiClub igorinix реакция ОМС backend programming exocad скачать limo ex bluebird Largo снимаю в тик ток как пронести еду в кинотеатр Debian чат гитарист
Похожие видео
09.11.2022
Fifi ft Markel Goga - DEHUR

Fifi ft Markel Goga - DEHUR

27.03.2021
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

12.06.2019
Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

26.11.2022
ALBOS - Me Thane (sped up)

ALBOS - Me Thane (sped up)

17.07.2021
Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

10.11.2022
Shkurte Gashi x Buraku - Malli ( Prod. by - Bini Diez )

Shkurte Gashi x Buraku - Malli ( Prod. by - Bini Diez )

24.07.2022
Fifi - Diell (A Live Night)

Fifi - Diell (A Live Night)

02.05.2021
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

25.11.2020
Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

18.02.2020
BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI

BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI

16.03.2022
Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

31.05.2019
Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)

Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)

27.11.2022
2NE1 - Go Away Albanian/Shqip Lyrics

2NE1 - Go Away Albanian/Shqip Lyrics

07.07.2022
DON XHONI - KATILE

DON XHONI - KATILE

25.11.2018
Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)