Ermal fejzullahu para

Ermal fejzullahu para смотреть последние обновления за сегодня на .

GEASY MAJK feat Ermal Fejzullahu - Para Para (Official Video 4K)

9954510
41065
00:02:49
12.05.2021

Album: VAKSINA Lyrics: GEASY MAJK Music & Produced : BIGDEAL RECORDS Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 🤍

Ermal Fejzullahu x Gjiko - Sa t'kom dasht

22756439
71857
1269
00:03:06
25.06.2021

Stream or Download now ''Sa t'kom dasht'' here 👉 🤍 Produced by BIGBANG (REDBOX Entertainment) Lyrics by Gjiko & Skerdi Directed by Valon Aziri GJIKO on Instagram: 🤍 ERMAL FEJZULLAHU on Instagram: 🤍 BIGBANG on Instagram: 🤍 © & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

Ermal Fejzullahu - Per nje dashuri (Official Video)

1548443
5344
312
00:04:30
09.04.2012

Performing: Ermal Fejzullahu Instagram: 🤍 Facebook: 🤍

Ermal Fejzullahu - Digje sonte (Official Video)

9646032
15856
771
00:03:39
24.12.2012

Official Channel Muzika: Alban Fortuna Teksti: Rozana Radi Video: Focous Production

Ermal Fejzullahu - Para Para ( Remix Dj Gjaci Tallava🇦🇱 )

4498
65
0
00:01:36
05.06.2021

Keto Audio jane ne pronesi te plote me ligjin e prodhimit te mbrojtuar nga Dj Gjaci, ndalohet rreptesisht kopjimi, shkarkimi apo ngarkimi i ketij materiali ne platforma te tjera online pa miratimin tone© Te gjitha videot qe kam ne kanalin tim jane matriale te filmuara dhe montuar nga une. Per gjdo kerkes apo informacion mund te me kontaktoni ne numrin tim +41 78 209 44 01 🇨🇭 Email: mark.gjaci🤍outlook.com Instagram 🤍dj_gjaci👇🏻 🤍 Facebook👇🏻 🤍 Tik Tok dj.gjaci Studio Joni Durres, Albania🇦🇱 Orkestrimi Fatjon Laci Instagram Fatjon Laci👇🏻 🤍 Facebook Fatjon Laci👇🏻 🤍 Original Song👇🏻 🤍 Instagram, Facebook👇🏻 🤍 Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 🤍 Kujdes! Te gjitha te drejtat e vidiove te publikuara i takoin: Dj Gjaci, te cilet i mbrojne keto vidio me copyright dhe ne rruge ligjore. Videot nga ky kanal nuk mund te kopjohen. Te gjithe shkelesit e te drejtave do te ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore ne fuqi por edhe do te penalizohen me copyright duke u shkaktuar strikte por dhe ne rast te perseritur me mbyllje te kanalit i cili vjedh videot tona

Romeo ft Ermal Fejzullahu - Më e Mira (Official Video)

16621925
76722
1303
00:02:36
18.06.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗥𝗼𝗺𝗲𝗼 𝗳𝘁 𝗘𝗿𝗺𝗮𝗹 𝗙𝗲𝗷𝘇𝘂𝗹𝗹𝗮𝗵𝘂 - 𝗠𝗲 𝗲 𝗠𝗶𝗿𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 & 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 & 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢 🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗘𝗥𝗠𝗔𝗟 𝗙𝗘𝗝𝗭𝗨𝗟𝗟𝗔𝗛𝗨 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔​ : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔​ : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & ©️ DONALD & ROMEO & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #RomeoVeshaj #ErmalFejzullahu #Folé

Ermal Fejzullahu - Zanati i vjeter

3668107
2921
533
00:03:55
09.12.2018

Website: 🤍 Facebook: 🤍 Ermal Fejzullahu - Zanati i vjeter

Ermal Fejzullahu - Pa Mu

3941410
10770
359
00:04:13
31.12.2016

Website: 🤍 Facebook: 🤍 Ermal Fejzullahu - Pa Mu

Për herë të parë Ermal Fejzullahu i shkruan letër emocionuese Sabriut

4413
27
1
00:02:36
02.11.2022

#sabrifejzullahu #adelinahasani #ermalfejzullahu #bulza #Nerafejzullahu I ftuar - Sabri Fejzullahu 02.11.2022 ATV ✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

KIDDA ft. ERMAL FEJZULLAHU - FLAKE

31145588
90612
2005
00:02:29
19.07.2018

Subscribe to KIDDA’s channel ► 🤍 Available now on Spotify ► 🤍 Follow KIDDA: Instagram ► 🤍 Follow ERMAL FEJZULLAHU: 🤍 Produced by BIG BANG & KNGZ Executive producer: Jetmir Agaj & Ghost Video by ALBAN SELIMAJ Facebook ► 🤍 Contact: ► info.kidda🤍gmail.com 🤍

Ermal Fejzullahu - Per nje dashuri, 11 Janar 2005 - Top Fest 2

4561197
13061
654
00:04:22
26.04.2016

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve te afirmuar te muzikës shqiptare, ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Malin e Zi, dhe diaspore.Ne Top Fest jane prezantuar kryesisht kengetare te rinj te muzikës moderne. Kengetare dhe grupe qe jane prezantuar per here te pare ne Top Fest jane: Stine, Grupi Asgje Sikur Dielli, Adrian Gaxha, Indrit Mesiti, Grupi Kthejllu, Alban Skenderaj, Nora Istrefi, Blero, Big Mama, Shpat Kasapi, Vesa Luma, Linda Halimi, Flaka Krelani, Tuna, Valon Shehu, NRG band, Zanfina Ismajli, Malda Susuri, Big Basta, Grupi XXL, Anxhelina Hadergjonaj. Pervec promovimit te artisteve te rinj, ne Top Fest ne keto tete edicione kane qene pjesmarres edhe artiste te njohur te muzikes se lehte shqiptare, ku mund te permenden: Manjola Nallbani, Jonida Maliqi, Mefarete Laze, Mariza Ikonomi, Eliza Hoxha, Grupi Humus, Grupi Troja, Besa.Objektivat e festivalit jane promovimi i muzikes moderne shqiptare, mbeshteja e artisteve te rinj, qe duan te marrin pjese ne kete event dhe nxitja e krijmtarise se muzikes moderne.Struktura e festivalitNe fazen e pare te konkurimit kengetaret bejne prezantimin e kenges se tyre, dhe kjo faze zgjat rreth 2 muaj, ku kendohet playback. Pas perfundimt te fazes se pare nga bordi drejtues i festivalit behet perzgjedhja e kengetareve per ne fazen e dyte gjysem finale. (shpjegim: fazat gjysme finale jane bere ne edicionin e shtate dhe tete ku eshte kenduar “live”)Pas perfundimit te fazes gjysme finale kengetaret kandidohen ne kategorite e cmimeve te festivalit, cmime qe ndahen ne naten finale. Perpara fillimit te nates finale, e cila ne tete edicionet eshte transmetuar live ne Top Channel, si dhe me pas ne kanalin My Music dhe Hd2 ne digitalb, eshte realizuar ne hyrje te salles se eventit "Tapeti i Kuq", ku publiku dhe fansat e kengetareve kane bere foto dhe kane takuar kengetarin ose grupin e preferuar.Nata finale e festivalit eshte konceptuar nje mbremje gala ku ndahen cmime per pjesmarresit ne kategori te ndryshme dhe cmimi i madh, “fituesi i festivalit”. Artiste te njohur, por edhe te rinj jane vleresuar ne keto tete vite me cmime ne kategori si kengetari i ri me i mire, kenga me e mire pop rock, kenga me e mire e rrymes alternative, kenga me e mire hip hop dhe rnb, kengetari me i mire mashkull, kengetarja me e mire femer, cmimi i Internetit, kenga me mire, interpretuesi me i mire, video me e mire, cmimi i Digitalb, cmimi Top Albania Radio dhe Cmimi i madh “Fituesi i festivalit” Cmimi i madh ose “Fituesi i festivalit” nga edicioni i pare dhe deri ne edicionin e katert eshte percaktuar nga votimi i publikut, ndersa nga edicioni i peste deri ne edicionin e tete eshte percaktuar nga votimi i publikut bashke me vleresimin e nje jurie profesioniste.Nga edicioni i pare deri ne edicionin e gjashte, pjesmarresit kane kenduar me superpozim ne fazen e pare dhe ne mbremjen finale. Ne gjashte edicionet e para, ne fazen e pare te prezantimit mesatarisht ne cdo vit kane konkuruar rreth 250 kengetare dhe grupe muzikore, pervec dy edicioneve te fundit qe jane prezantuar 130 artiste.Ne dy vitet e fundit perkatesisht, ne edicionin e shtate dhe te tete, Top Fest prezantoi per here te pare kenget konkuruese te kenduara live, ku kengetaret jane shoqeruar ne gjysem finale dhe ne mbremjen finale nga orkestra e Top channel.Kjo ishte nje sfide e madhe per muziken moderne qe realizohet kohet e fundit dhe qe eshte shume me e nderlikuar ne raport midis orkestres dhe teknologjise se perdorur per realizimin e kengeve. Top Fest vazhdon prezantimin "live" te kengeve dhe ne kete menyre po i jep nje mundesi artisteve shqiptare ne rritjen e cilesise te prezantimit te tyre, duke i sherbyer edhe publikut shqiptar brenda dhe jasht vendit ne publikimin e nje krijimtarie te mire muzikore. Pervec atyre qe suksesin vazhdojne ta ngjisin, top fest vazhdon ende te kerkoje mes te rinjve talente reja.Ky festival eshte nje pasarele me kenge te rrymave te ndryshme, por edhe veshjet dhe performancat qe jane realizuar ne keto tete edicione kane sjelle nje stil te vecante. Ajo qe mund te thuhet tashme eshte se skena e top fest dhe kenget qe jane vleresuar me cmime kane qene ne sintoni perfekte me preferencat e publikut.Kenget e “Top Fest ”te tete edicioneve vazhdojne te transmetohen ne programet muzikore ne valet e Top Albania Radios, My Music ne Digitalb dhe Radio My music.Ne edicionin e pare te Top fest, e paraprinte nje emision tjeter ‘Poleposition”, emision per talentet e reja ne kenge, kercim, aktrim. Drejtues i emisionit Poleposition ka qene Olti Xhezo.Stafi perzgjedhes dhe trainues i pjesmarresve :Kozeta Bakiu, Robert Radoja, Alfred Trebicka, Vikena Kamenica, Ema Andrea, Elona Nallbani. Pjesmarres dhe fiues ne kete talent show ka qene Gresa Gjoceraj, pjesamrres dhe finalist Ledion Lico.

DJ Gimi-O x Ermal Fejzullahu - HAJDE HAJDE [Official Video]

5700212
33352
8787
00:02:39
07.07.2022

Spotify ▸🤍 iTunes ▸ 🤍 Google Play ▸ 🤍 Deezer ▸ 🤍 ▸ Hier JETZT ABONNENT werden: 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍mergim_taa 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍ermal.fejzullahu 🤍 Prod. by: SBS ent. Mix/Master: Don Gima Solo: Egzon Bajraliu, Liridon Pervorfi, Mr. Sero Video Produktion: N'PIK Creative Edited by: Dior Bajrami Director of Photography Color Grading: Dren Bajrami Production Coordinator: Ginis Kadriu, DJ Gimi-O

GEASY MAJK ft. ERMAL FEJZULLAHU - PARA PARA (DJ ADILLO Remix) | BALKAN REMIX 2021

25357
176
6
00:03:45
01.06.2021

GEASY MAJK ft. ERMAL FEJZULLAHU - PARA PARA (DJ ADILLO BALKAN Remix) #geasymajk #ermalfejzullahu #parapara #djadillo #balkan #remix Social Media Links & Other Info Below: DJ ADILLO 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍 GEASY (BabaStar) 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍 MAJK 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍 ERMAL FEJZULLAHU 🤍 INSTAGRAM ▸ 🤍 More Music: DJ ADILLO 🤍 SOUNDCLOUD ▸ 🤍 SPONSORED BY: ALBANIAN DELUXE ▸ 🤍

KUJT I DËRGONTE PUTHJE ERMAL FEJZULLAHU PARA 13 VJETËSH?

2629
4
0
00:03:03
01.08.2016

KUJT I DËRGONTE PUTHJE ERMAL FEJZULLAHU PARA 13 VJETËSH? Për më shumë na ndiqni në: Web 🤍 🤍 KOHA Ditore Online 🤍 Facebook 🤍 🤍 Instagram 🤍 🤍 Twitter 🤍 🤍

“Nuk do eci kjo këngë”, Romeo & Ermal Fejzullahu zbulojnë prapaskenat e bashkëpunimit-Më lër të flas

11792
97
1
00:02:07
19.11.2022

Autorë & moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj I ftuar: Ermal Fejzullahu Ermal Fejzullahu vjen me rrëfim ekskluziv këtë të shtunë në “Më lër të flas”, i cili bashkë me Romeo Veshaj zbulojnë prapaskenat nga bashkëpunimi i tyre i suksesshëm “Më e mira”. Ermali, ndër të tjera, zbulon detaje të reja që nuk i dinim nga jeta e tij personale dhe profesionale. Këngëtari i njohur surprizohet në fund, ku në studion e “Më lër të flas” ndodh një propozim i papritur martese dhe ai bëhet pjesë e këtij kujtimi të veçantë duke kënduar për ta. "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

GEASY MAJK feat Ermal Fejzullahu - Para Para (UK🇬🇧REACTION)

12903
407
52
00:07:03
11.06.2021

Welcome to the channel. I'd appreciate if you give the video a like, subscribe and comment down below what you'd like to see on this channel. Other than that, I hope you've enjoyed :) *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS*

Ermal Fejzullahu - Per nje dashuri - ATV

6650
36
1
00:03:47
04.06.2021

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Ermal Fejzullahu sot ka festë në shtëpi, ja për çka po gëzohen...

2664
12
0
00:01:10
11.11.2022

#5minuta #shqip #lajme Mos harroni t'i bëni SUBSCRIBE kanalit 5 minuta shqip! Youtube: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 If any copyright issues please contact: 5minutashqip🤍gmail.com Sot, në familjen e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, ka festë. Vajza e tij, Era ka ditëlindjen dhe padyshim nuk kishte se si të mungonte një urim publikisht nga babi Ermali. Ai ka publikuar në InstaStory një foto të saj dhe i ka uruar shëndet dhe lumturi. “Urime ditëlindja Era zemra e babit, i bëfsh edhe 200 të tjera të lumtura e më shëndet”, ka shkruar Ermali përmbi foto. Kujtojmë që Fejzullahu përveç Erës ka dhe dy vajza të tjera, Buna, Ana dhe një djalë, Artin. perputhen sot perputhen prime live top channel perputhen 2021 seriali me fal shqip promo pamje me fal me fal e fundit episodi i fundit gezuar 2022 potpuri 2022 viti i ri 2022 me ler te flas Qka ka Shpija Perputhen tayna mozzik me fal meda don xhoni muzik qingji vogel stupcat pubg hitet kafeneja jone shiko kush luan music kida tik tok tallava big brother vip kosova lajmet e fundit top channel tv klan klan kosova rtk surpriza familjare Kepi i tundimeve episodi fidan rita mos me braktis nkosove show robi plaket kur do vet big brother vip kosova couple rn shqipet me plis humbesi fiton enigma shqip rasim avdyli its my home it's my home valon maloku vala mala gezuar 2023 humor 2023 muzike 2023 mrbeast

Ermal Fejzullahu zbulon sekretet e tij: Ja çfarë nuk di Ariana dhe mediat për mua – Më lër të flas

12860
59
0
00:02:50
19.11.2022

Autorë & moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj I ftuar: Ermal Fejzullahu Ermal Fejzullahu vjen me rrëfim ekskluziv këtë të shtunë në “Më lër të flas”, i cili bashkë me Romeo Veshaj zbulojnë prapaskenat nga bashkëpunimi i tyre i suksesshëm “Më e mira”. Ermali, ndër të tjera, zbulon detaje të reja që nuk i dinim nga jeta e tij personale dhe profesionale. Këngëtari i njohur surprizohet në fund, ku në studion e “Më lër të flas” ndodh një propozim i papritur martese dhe ai bëhet pjesë e këtij kujtimi të veçantë duke kënduar për ta. "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

DJ PM x DJ DAGZ x LUMI B x ERMAL FEJZULLAHU - Ma e mira

6146805
27983
357
00:02:39
16.07.2022

🤍ONIMA - 🤍 Stream or Download: 🤍 DJ PM x DJ DAGZ x LUMI B x ERMAL FEJZULLAHU - Ma e mira Produced by: Celik Lipa Music arrangement: DJ PM x DJ DAGZ Lyrics by: Lumi B & Gesko Video by: Adonis Krasniqi Connect with DJ PM: Instagram - 🤍 Connect with DJ DAGZ: Instagram - 🤍 Connect with LUMI B: Instagram - 🤍 Connect with Ermal Fejzullahu: Instagram - 🤍 #lumib #djpm #djdagz #ONIMA #MaEMira #djpm #djdagz #ermalfejzullahu

Ermal Fejzullahu & Sinan Hoxha - Hajredin Pasha (Gëzuar 2022)

124605
1062
45
00:03:47
07.01.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Përballë të ftuarve: Si ndjehet Ermal Fejzullahu si dhëndër i Drenicës - ATV

57042
220
15
00:07:58
04.06.2021

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

6 Dite pa Ermalin (32) - Ledri Vula,Ermal Fejzullahu,Lumi B

1570769
6444
173
00:40:12
16.02.2015

Prodhim I Digitalb Show i perjavshem nga Ermal Mamaqi ne T (Digitalb)

Sekretet e Ermal Fejzullahu & Feros! Rrëfime ekskluzive dhe surpriza emocionuese - Më lër të flas

270153
2310
171
01:41:35
19.11.2022

Autorë & moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Të ftuar: Ermal Fejzullahu dhe Fero Ermal Fejzullahu dhe Fero vijnë me rrëfime ekskluzive këtë të shtunë në “Më lër të flas”. Fero për herë të parë flet për ngjarjen e bujshme, e cila e çoi në paraburgim dhe rrezikohej të dënohej. Reperi i njohur ndalet dhe sqaron konfliktet me Unikkatil. Çfarë ka ndodhur në të vërtet mes tyre? Gjithashtu Fero flet për jetën e tij personale duke rrëfyer i emocionuar raportin që ka me vajzën e tij dhe partneren Arbenita Ismajli. Nga ana tjetër Ermal Fejzullahu vjen me super performancë, i cili bashkë me Romeo Veshaj zbulojnë prapaskenat nga bashkëpunimi i tyre i suksesshëm “Më e mira”. Ermali, ndër të tjera, zbulon detaje të reja që nuk i dinim nga jeta e tij personale dhe profesionale. Këngëtari i njohur surprizohet në fund, ku në studion e “Më lër të flas” ndodh një propozim i papritur martese dhe ai bëhet pjesë e këtij kujtimi të veçantë duke kënduar për ta. "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Ermal Fejzullahu ft 2TON - Emocion

10294815
23803
00:03:31
21.06.2014

Video: IMAGINE FILMS,LLC Music: Zzap&Chriss Melody: Ermal Fejzullahu ft. 2TON

Ermal Fejzullahu - Diferenca

132402
262
7
00:03:43
10.04.2012

Performing: Ermal Fejzullahu Instagram: 🤍 Facebook: 🤍

Ermal Fejzullahu - E shkuar e harruar

2963005
18193
399
00:03:58
16.03.2013

Aragona Band ft Ermal Fejzullahu - Femnat e Prishtines

149911
369
25
00:03:37
02.08.2013

Aragona Band ft Ermal Fejzullahu - Femnat e Prishtines Music: Kico n Torch Text: Mithat Sadiku Video: Think Creative Femnat e Prishtines - Asnjona mik as n' Amerik kaq adrenalinen s'ma ka ngrit.... Paq e ki as n' Angli si n' Prishtin spash femna, femna Femnat, e Prishtines dit e nat femnat, e Prishtines or e cast dunani, dunani bonani, mir mu ni..... Un me femna kom eksperienc e ma mer menja kom pak kompetenc Paq e ki edhe pik si n' Prishtin ska femna....

Ermal Fejzullahu & Ariana Fejzullahu

772636
263
28
00:03:32
05.09.2009

Ermal Fejzullahu & Ariana Fejzullahu foto photo dasme's djali qe te do ♥ :)

Ermal Fejzullahu - Kush Gabon Vuan Më Pas

55928
81
1
00:03:43
10.04.2012

Performing: Ermal Fejzullahu Instagram: 🤍 Facebook: 🤍

Ermal Fejzullahu Xhane Xhane2011 Live)

158929
257
14
00:03:45
25.04.2013

🤍

Ermal Fejzullahu - Sa Net Pa Gjumë

303530
479
15
00:03:47
10.04.2012

Performing: Ermal Fejzullahu Instagram: 🤍 Facebook: 🤍

Korab Shaqiri feat Ermal Fejzullahu, Shemi Iliret & Yll Limani - Jakup Ferri

181846
458
12
00:03:07
05.02.2015

"Jakup Ferri", music video performed by Korab Shaqiri feat Ermal Fejzullahu, Shemi Iliret & Yll Limani. 🤍Instagram: korabshaqiri 🤍Facebook: 🤍facebook.com/korabshaqiriofficial (C) Korab Shaqiri, 2014 #JakupFerri

Ermal Fejzullahu - Mbrapsht Më Shkon Pa Ty

40240
68
2
00:03:13
10.04.2012

Performing: Ermal Fejzullahu Instagram: 🤍 Facebook: 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
ermal fejzullahu para Habari ravenfield m4a1 mod HL1 pix4d уроки mijia m365 опора кпп challenge cars рам dbd myers Гиясов yandere новая соперница aziz el shaf3i BoH Grenzen des Wissens badniks ShinChan даша граф и данил Greece dbd охотник build