Nuk

Nuk смотреть последние обновления за сегодня на .

Nuk-medewerker Cees Grimbergen kijkt terug op 2021

264
6
2
00:04:40
31.12.2021

Wij van De Nuk volgden in 2021 vele grote en kleine thema’s in onze mooie stad. Nieuws, cultuur in alle facetten, portretten van bijzondere stadgenoten, het gesmoorde uitgaansleven, de overlevingsstrijd van vele kleine ondernemers, muziek, eten en drinken. We hebben een mooie groep medewerkers, onder wie enkele goed scorende columnisten. Veel is nieuwswaardig voor onze Nieuwe Utrechtse Krant. Een hardnekkig en groot thema in onze stad is de Wooncrisis. Het afgelopen jaar volgde onze medewerker Cees Grimbergen de nieuwe woningnood. Het leidde tot een groot aantal verhalen. Feiten over de stand van de Utrechtse volkshuisvesting werden door ons consequent onder de aandacht van de lezers gebracht. U, lezer, stelde dat op prijs. De Nuk werd op dit thema als tegenmacht van stadsbestuur, ambtenaren, projectontwikkelaars en beleggers gezien. Journalist Grimbergen probeerde het vaak extreem complex gemaakte woonthema menselijke handen en voeten te geven. Zo bezocht hij in maart een gewone Utrechtse huurder die zich in het verbazingwekkende doolhof van de Utrechtse woonpolitiek verdiept had. Lees het verhaal hier nog eens terug. Deze Suze van Eerten sprak veel lezers aan. Mede omdat zij de ingewikkelde verbale humbug van gemeente, corporaties en beleggers doorprikte. Hoe kijkt Cees Grimbergen terug op zijn vele wooncrisis-verhalen in 2021? Lukte het hem met zijn verhalen de mythe van het fantastische Utrechtse woonbeleid tot reële proporties terug te brengen? En heeft zijn journalistieke speurwerk tot wezenlijke veranderingen in de vierde stad van het land geleid? Cees vertelt het zelf op camera.

Ledri Vula X LumiB X NUK - Uma Love

5711126
27619
357
00:02:49
30.07.2022

​🤍ONIMA- 🤍 Stream or Download: 🤍 Ledri Vula ft. LumiB x NUK - Uma Love Music produced: LIS Lyrics: Ledri x Lumi B x Nuk Rec & mix: REDBOX Entertaiment Video by: Supercut Studio (🤍 Connect with 🤍Ledri Vula on Social Media: Ledri Vula on Instagram: 🤍 Ledri Vula on Facebook: 🤍 Ledri Vula on Twitter: 🤍 Connect with 🤍Lumi B on Social Media: Ledri Vula on Instagram: 🤍 Connect with NUK on Social Media: Ledri Vula on Instagram: 🤍 Licensing: license🤍onima.co #LedriVula #LumiB #NUK #ONIMA

Marjol Rrapaj - Nuk jemi Kriminele

3408
603
38
00:03:11
26.11.2022

teksti : Marjol Rrapaj muzika : Marjol Rrapaj intro : Hekuran Halla okestroi : Mario Bregu Video : Klaudio Prifti

PGF Nuk - Waddup Ft. Polo G (Official Video)

56732263
509469
13283
00:03:17
01.04.2022

Directed by No More Heroes “Waddup” ft. Polo G. Available Now: 🤍 Follow PGF Nuk: Instagram: 🤍 Listen to PGF Nuk: Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 SoundCloud: 🤍 Subscribe: 🤍 #PGFNuk #PoloG #Waddup

Nuk - Experiments (Official Music Video)

1860724
14113
224
00:03:25
07.07.2019

Nuk - Experiments (Official Music Video) Director : Marko Steez

PGF Nuk - Got Bigger (Official Video)

1217466
22866
937
00:02:58
27.09.2022

Stream PGF Nuk "Got Bigger" On All Platforms: 🤍 Shot by: Rari Digital 🤍 Follow PGF Nuk: Instagram: 🤍 Listen to PGF Nuk: Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 SoundCloud: 🤍 Subscribe: 🤍

PGF Nuk - Hot Summer (Live Session) | Vevo Ctrl

1170795
5663
233
00:02:08
13.07.2022

PGF Nuk - Hot Summer (Live Session) | Vevo Ctrl Listen to the official audio track of "Hot Summer": 🤍 Watch music videos by PGF Nuk: 🤍 PGF Nuk: Instagram: 🤍 Listen to PGF Nuk: Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 SoundCloud: 🤍 Vevo 🤍 🤍 🤍 🤍 Executive Producer: Micah Bickham Director: Jared Malik Royal Producer: Maddy Schmidt Coordinating Producer: Lola Gatti Director of Photography: Emmanuela Zachariou Editor: Kevin Rose Music & Talent: Parul Chokshi + Jordan Ferree #PGFNuk #HotSummer #SummerSongs 🤍

Top News - Rusia, armë kimike në Ukrainë! SHBA e shqetësuar: Putin nuk ‘pëlqen’ të humbë

28771
91
7
00:01:08
24.11.2022

Zyrtarë të administratës Biden kanë vlerësuar se presidenti rus Vladimir Putin mund të përdorë armë kimike në Ukrainë fillimisht para se të shkojë drejt një konfrontimi bërthamor me NATO-n nëse trupat e tij do të vazhdojnë të humbasin terren. Shqetësimet, sipas gjashtë personave që kanë njohuri me zhvillimet, vijnë në mesin e një përpjekjeje të administratës për të siguruar aleatët që të jenë të përgatitur për një ngjarje të tillë si edhe të mobilizojnë burime të reja dhe investime në prodhimin e sistemeve të zbulimit në rast përdorimi të kimikateve. Personat që folën në kushte anonimiteti, përfshijnë zyrtarë të departamentit amerikan të mbrojtjes dhe shtëpisë së bardhë. SHBA nuk ka të dhëna inteligjence që sugjerojnë se një sulm i tillë në ukrainë mund të jetë i shpejtë – thonë burimet. Në fakt, shumë zyrtarë të departamentit të mbrojtjes, besojnë se lufta do të ngecë në vend gjatë muajve të dimrit me asnjërën palë që nuk do të mund të bëjë shumë përparim. Por, në rast të humbjeve të vazhdueshme në fushëbetejë apo një kolapsi total të ushtrisë ruse, disa zyrtarë të lartë vlerësojnë se Moska mund ti kthehet përdorimit të armëve kimike, përfshirë ato të përdorura për helmimin e ish agjentëve rusë në perëndim. Një sulm i tillë do të përfshinte kimikate që janë të lehta të sigurohen duke e bërë më të vështirë për vendet perëndimore lidhjen e fajit me moskën. Pamje:AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Putin#SHBA

Njihuni me çiftin nga Kamenica që pavarësisht sëmundjes nuk ndalën që t’i ruajnë dele | #gjesi | T7

10322
188
1
00:04:05
22.11.2022

Njihuni me çiftin nga Kamenica që pavarësisht sëmundjes nuk ndalën që t’i ruajnë dele | #gjesi | T7 FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 All Rights Reserved © & ℗ Gertit GmbH #T7

PGF Nuk - Marlo Block | Shot By @Lou Visualz

2541432
41204
1430
00:02:06
15.12.2021

PGF Nuk - Marlo Block | Shot By 🤍Lou Visualz Follow Me On Instagram (Hit The Link ) 🤍 ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ LETS GOO🚦🚦All New Visuals & Songs Are About To Be Dropping CONSISTENTLY💥 #Trending Producer - 🤍 Engineer - 🤍 Visuals - 🤍

Nuk - (feat. Rio Da Yung OG) OPIOID (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

2469090
31791
538
00:02:44
20.06.2020

New Single "OPIOID" from Nuk featuring Rio Da Yung OG. #Nuk #Biggodz IG: 🤍

PGF Nuk - Last Week (Official Video)

115455
7251
347
00:01:53
21.11.2022

Stream PGF Nuk "Last Week" On All Platforms: 🤍 Shot by 🤍RARI DIGITAL Follow PGF Nuk: Instagram: 🤍 Listen to PGF Nuk: Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 SoundCloud: 🤍 Subscribe: 🤍 #Pgfnuk #LastWeek

Baba e perjashton Shkurten, Arditi nuk reagon hiq, Banori i ri tranohet mas Elmedines - It's My Home

44404
26
00:30:17
24.11.2022

Permbledhja ditore - Dita 73 - 23.11.2022 - It's My Home Join this channel to get access to perks: 🤍 🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Ezo Menic - Nuk është lehtë (Prod.by Bini Diez)

459396
2947
85
00:02:56
04.06.2022

🎵 🤍Baresha - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 🎧 🤍 Music & Produced by : Bini Diez Lyrics : Donjeta Video by : Zoom Media Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow EZO MENIC on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#EzoMenic#NukeshteLehte

Nuk - Luv Not (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

360150
5064
103
00:03:46
13.12.2019

NEWEST Visual from the summer Blassik... MUDD DEEP BABIES! OUT NOW ON ALL STREAMING PLATFORMS! HIT THE SUBSCRIBE BUTTON AND TAP IN WITH THE MOVEMENT! BGZ!!! Soundcloud: 🤍 IG: 🤍 FB: 🤍 Audiomack: 🤍 IG: 🤍 IG: 🤍 IG: 🤍 IG: 🤍 IG: 🤍 IG: 🤍 IG: 🤍 SoundCloud: 🤍 FB: 🤍 TW: 🤍 IG: 🤍 AudioMack: 🤍

PGF Nuk - Not Opps ft. EST Gee (Official Video)

934498
32545
2323
00:02:55
07.07.2022

#PGFNuk #SwitchMusic Listen to "Switch Music" On All Platforms: 🤍 Follow PGF Nuk: Instagram: 🤍 Listen to PGF Nuk: Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 SoundCloud: 🤍 Subscribe: 🤍

PGF Nuk - “Glock With A Switch” (Music Video) Shot By @Lou Visualz

3504408
58782
2241
00:02:18
30.11.2021

Follow PGF Nuk: Instagram: 🤍 Listen to PGF Nuk: Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 SoundCloud: 🤍 Subscribe: 🤍 #PGFNuk

Nuk - N.L.M.B

405685
6633
177
00:02:44
16.04.2021

Nuk - Kolor Money

93613
2710
100
00:02:40
26.01.2022

Shkurte Gashi - Nuk te Fal (Official Video)

5283111
13987
480
00:03:11
30.12.2015

Shkurte Gashi - Nuk te Fal Albumi ne Spotify: 🤍 Teksti & Muzika: Shkurte Gashi Orkestrimi: Studio Elephant Video: Emf Creative Te gjitha te drejtat te rezervuara.

Top News - PE, ‘shuplakë’ Ballkanit të Hapur / ’Nisma nuk bazohet në rregullat e BE-së’

17168
71
13
00:01:25
24.11.2022

Parlamenti Evropian ka miratuar një ditë më parë strategjinë e re për zgjerimin e BE-së dhe ndër të tjera, ka shprehur kundërshtinë e tij për nismën Ballkani i Hapur. Sipas Parlamentit evropian, kjo nismë nuk bazohet në rregullat e Bashkimit evropian ndërkohë që legjislativi i bllokut shpreh rezerva për nismat që nuk përfshijnë të gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor. Në përfundimet e tij, parlamenti evropian kërkon intensifikimin e përpjekjeve për marrëdhënie më të mira fqinjësore, bashkëpunim gjithëpërfshirës dhe efektiv socio-ekonomik në nivel rajonal dhe solidaritet për vendet që kërkojnë anëtarësim në BE. Bashkëpunimi ndërkufitar rajonal mes shteteve anëtare të bllokut dhe vendeve partnere përgjatë kufijve të jashtëm, është po ashtu i rëndësishëm për Parlamentin evropian. Ky i fundit kërkon edhe rritje të konkurencës ekonomike dhe kohezion social në Ballkanin perëndimor, përmes reformave strukturore dhe bashkëpunim ekonomik, rajonal, të pranueshëm për të gjashtë vendet duke u afruar më shumë me standartet dhe ligjet e BE-së e duke kontribuar në procesin e integrimit. Në këtë kontekst, Parlamenti evropian mirëpret marrëveshjet e fundit në samitin e procesit të berlinit, e në vecanti përfundimin e marrëveshjeve rajonale për lëvizjen e lirë, udhëtimin me karta identiteti dhe njohjen e diplomave akademike dhe certifikatave profesionale. PE shpreh ndërkohë rezerva për cdo iniciativë rajonale të bashkëpunimit ekonomik që nuk përfshin të gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor dhe nuk bazohet në rregullat e BE-së, sic është nisma Ballkani i Hapur. Pamje:AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#PE#Nisma

PGF Nuk - Shut Up ft. Icewear Vezzo (Official Video)

185822
7981
369
00:02:50
09.11.2022

Stream PGF Nuk "Shut Up ft. Icewear Vezzo" On All Platforms: 🤍 Follow PGF Nuk: Instagram: 🤍 Listen to PGF Nuk: Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 SoundCloud: 🤍 Subscribe: 🤍 #Pgfnuk #ShutUp

PGF Nuk - “Its Nuk” | Shot By @Lou Visualz

6793248
85138
2137
00:02:22
13.01.2022

PGF Nuk - its Nuk | Shot By 🤍Lou Visualz Follow Me On Instagram 🤍 ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ LETS GOO🚦🚦All New Visuals & Songs Are About To Be Dropping CONSISTENTLY💥 #Trending Producer - 🤍 Engineer - 🤍 Visuals - 🤍

Nuk - Glory Road

319173
5741
144
00:02:40
25.12.2020

FOLLOW Nuk on IG 🤍

Blunt & Real - Nuk Du (Official Video)

2112360
17121
131
00:03:02
08.08.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗕𝗹𝘂𝗻𝘁 & 𝗥𝗲𝗮𝗹 - 𝗡𝘂𝗸 𝗗𝘂 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗟𝗨𝗡𝗧 & 𝗥𝗘𝗔𝗟's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗙𝗟𝗢𝗥𝗘𝗡𝗧 𝗕𝗢𝗦𝗛𝗡𝗝𝗔𝗞𝗨 🎵 Beat/Instrumental by: 𝗕𝗨𝗝𝗔𝗔 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦 🎵 Lyrics by: 𝗕𝗟𝗨𝗡𝗧 & 𝗥𝗘𝗔𝗟 🎥 Video by: 𝗦𝗠𝗔𝗥𝗧𝗠𝗢𝗧𝗜𝗢𝗡 𝗙𝗜𝗟𝗠𝗦 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗟𝗨𝗡𝗧 & 𝗥𝗘𝗔𝗟 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗙𝗟𝗢𝗥𝗘𝗡𝗧 𝗕𝗢𝗦𝗛𝗡𝗝𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗕𝗨𝗝𝗔𝗔 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗦𝗠𝗔𝗥𝗧𝗠𝗢𝗧𝗜𝗢𝗡 𝗙𝗜𝗟𝗠𝗦 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗕𝗹𝘂𝗻𝘁 & 𝗥𝗲𝗮𝗹" playlists on Spotify ► 🤍 ℗ & © BLUNT & REAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BluntReal #NukDu #Folé

Nuk - Double Tap

302860
5046
80
00:02:30
28.08.2020

#Nuk #Biggodz #RedTape2 IG: 🤍

PGF Nuk - Look Back (Official Video)

418142
18754
631
00:02:19
02.11.2022

Listen to PGF Nuk: Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 SoundCloud: 🤍 Follow PGF Nuk: Instagram: 🤍 Subscribe: 🤍 #pgfnuk #LookBack

PGF Nuk X PGF Tavo - SRT (Official Video)|Shot By @Moflims312

3681199
60063
1729
00:03:38
30.07.2021

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ ALL HEAT OTW...GET THIS TO 100k IN A MONTH.. #PGF #59 #Brothers ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ YEA YEA YEA ...The Album Is Coming Soon PGF NUK X PGF TAVO - “SRT” Music Video) Follow Me On Instagram (Hit The Link ) ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ 🤍 ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ LETS GOO🚦🚦All New Visuals & Songs Are About To Be Dropping CONSISTENTLY💥 #Chicago Engineer - 🤍 Visuals - 🤍

Ndreca kundër të gjithëve: Rama s'është politikë e vjetër, pushteti nuk të vjetron

4587
14
15
00:03:57
24.11.2022

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopStory#GridaDuma#TopChannel

PGF Nuk - Reel Em In (Official Video)

851224
28012
1115
00:02:28
19.10.2022

Stream PGF Nuk "Reel Em In" Out Now: 🤍 Follow PGF Nuk: Instagram: 🤍 Listen to PGF Nuk: Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 SoundCloud: 🤍 Subscribe: 🤍 #pgfnuk #reelemin

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

48751607
232066
9917
00:03:27
20.07.2019

Muzika: Otr Records Teksti: Noizy Director: Fatlum Nerguti & Endi Hoxha Video by: Cinematic & Nd Film Production Available on: iTunes: 🤍 Spotify: 🤍 Deezer: 🤍 Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume, Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve, Mund te Isha atje si pjes e atynve, Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre, Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje, Per krejt nacot mren ne qelie, It's all love though sonte si dihet, Jom n'qef dhe pse po m’perzihet, Jena shum plot kallabllak, Ambienti me dritat e ulme n'max, Cunat me hoodies qe duken pak, Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat, I Sukses'shem adresa e sakt, Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap? A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt? A Po don perqafim mbase nihesh rehat, Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj, Rap2: Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit, Kena stil - so sick - I’m so sick, Jom banal - dhe flas ca fjal skandal, Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal, Boom boom boom on and on and, Fuck all night till the early morning, Kta po mthojn qe ta ulim zonin, Na e qesim varrosin te ballkoni like, Ha ha vec per inati, Kundra ligjit kundra djallit, Djeget veni Kur na hym mrena, I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Nuk - When You Gone Stop l KoGoLIVE One Mic Sessions By @Ko Goloud

43133
1317
66
00:02:44
06.07.2022

Artist I Nuk Song I When You Got Stop Director I 🤍Ko Goloud

Ademi: E rëndë që të rinjtë nuk e dinë si votohet në zgjedhjet lokale

157
0
0
00:03:26
25.11.2022

Euronews Albania, risjell sërish zërin e Shqiptarëve, në formatin më inovativ në Shqipëri, Barometri. Çdo të enjte, ne orën 20:45, Barometri, do të sjellë rezultatet e sondazhit, duke hulumtuar çështjet më të rëndësishme për ta dhe duke i analizuar ato me ekspertët më të mirë në vend në moderimin e Neritan Sejaminit. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Berisha paralajmëron protestë në Durrës: Qyteti nuk do mund ta dorëzojë kurrë portin e tij

413
1
3
00:02:16
26.11.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Donald - Nuk Je (Official Video)

8281470
64361
5009
00:02:57
19.03.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗗𝗼𝗻𝗮𝗹𝗱 - 𝗡𝘂𝗸 𝗝𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 & 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 🎵 Lyrics by: 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 🎵 Mix & Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 🎥 Directed by: 𝗧𝗛𝗘 𝗖𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔​ : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔​ : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & ©️ DONALD & ROMEO & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #DonaldVeshaj #NukJe #Folé

APA NUK'M (Official Music Video) - AMBERS

64557
698
221
00:05:40
25.06.2020

Cipt/Voc.Ferdy Ambang Studio Audio : Multi Dimension Nirwana Eksekutif Sticom Surabaya Studio Video : Chen's Studio Ruteng Music Arr : Bung Jimy R.G Production : Sipry Bhambang #ApaNuk'M #FerdyAmbang #AMBERS #RensiAmbang #AnythaAmbang #DonyAmbang

Nuk - Eye on that Stove

169110
3788
87
00:02:43
25.06.2021

Назад
Что ищут прямо сейчас на
nuk arab بث танкоминатор cmf Ark: Survival Evolved развитие redis publishing habersberger jorel brasil Morbyd ik chain Сампсон Сиверс Fasiq Ep 45 абдуловера настройка доната side bag получить убежище и рабочую визу Licorice Pizza клипе о Париже anokhi kahaniya murilo huff