Emisioni

Emisioni смотреть последние обновления за сегодня на .

Stop - 6 Dhjetor 2022 (Emisioni i plotë)

15548
71
7
00:39:05
06.12.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Stop/ video, kartolina me momentet pikante nga Samiti i BE-se ne Tirane. U mbajt sot në Tiranë samiti i BE-Ballkan Perëndimor. Tirana u shndërrua sot në kryeqytetin europian. “Stop” sjell momentet më pikante të kësaj ngjarjeje të rëndësishme të përmbledhura në një kartolinë. Pas primareve, që u mbajtën në PD të dielën, mjeku Ilir Alimehmeti u tërhoq nga gara, duke i hapur rrugën kandidimit të Belind Këllicit për bashkinë e Tiranës. Ky i fundit tha, se do ta ketë Alimehmetin krah të djathë në fushatë dhe në bashki. Stop/ fitoi te drejten e prones deri ne Gjykaten e Larte, Kastrastra nuk ia njeh. Zamir Bashli denoncon në Stop problemet me një pronë të blerë në vitin 1996 me dokumenta të rregullta pranë noteres. Bëhet fjalë për rreth 1000 m2 truall dhe disa godina të ish-pularisë në fshatin Boks të Shkodrës. Në vitin 2001 hipoteka e Sjkodrës regjistron mbi truallin e qytetarit edhe disa qytetarë të tjerë, sikur këta të fundit e kishin përfituar me ligjin 7501. Pas 7 vitesh gjyq, Zamiri e fiton të drejtën e tij, por sërish u gjet një kleckë për ta penguar ta gëzojë pronën. KLSH nxjerr një kufizim mbi këtë pronë, me pretendimin, se në origjinën e tij mungon një dokument.KLSH tha për “Stop”, se kufizimi i këtij institucioni ka fuqi vetëm 30 ditë. Heqjen e kufizimit e ka në juridiksion Kadastra. Por Kadastra Shkodër nuk e hoqi këtë kufizim. Në verën e 2021-shit, drejtuesi i hipotekës Shkodër Flladi Dano, premtoi ngritjen e një grupi pune për zgjidhjen e rastit. Zamir Bashli paraqiti gjithë dokumentacionin në Drejtorinë e Përgjithshme të Kadastrës në Tiranë.Pas tre muajsh grupi i punës deklaroi, se prona e Bashlit ka mbivendosje, kur në fakt kartelat e pasurisë janë në emër të tij.Për ta zvarritur problemin, grupi i punës ky grup ka marrë vendim, që këtë cështje ta cojë për hetim administrativ në Ministrinë e Drejtësisë. Por as Ministria e Drejtësisë nuk ka kompetencë të interpretojë vendimin e Gjykatës së Lartë. Stop/ video, pas pajisjes me karte identiteti, 80 vjecarja merr pension social. Në 11 nëntor transmetuam ankesan e zotit Hamdi Topalli, banues në Laç. Ai kërkonte regjistrimin e nënës së tij Xhemile Selman Topalli, e cila ka lindur në Orenjë dhe më pas është larguar me Laç. Por e moshuara kishte problem me aktin e largimit, pasi punonjësja e gjendjes civile, nuk e kishte regjistruar me numër rendor.Hamdi ishte drejtuar në Zyrën e gjendjes civile në Orenjë, më pas në Tiranë, ku sërish nuk zgjidhi gjë. Vetë Xhemile Topalli,tha, se kërkonte të regjistrohet, pasi nuk merr as pension, as ilace me rimbursim dhe as nuk mund të votojë. Pas ndërhyrjes së emisionit “Stop” Xhemile Topalli u arrit regjistrimi i Xhemile Selman Topallit.Pas regjistrimit, e moshuara Xhemile Topalli është pajisur me kartë identiteti dhe bashkë me gazetaren shkon të aplikojë për pension social.Taulant Malshi, Drejtor i Sigurimeve Shoqërore Lezhë, se sapo të dalë aplikimi në sistem, brenda 30 ditësh, ajo të përfitojë pënsionin. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Stop - 5 Dhjetor 2022 (Emisioni i plotë)

4410
14
0
00:08:53
05.12.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Një plak prej bore i vecantë është vënë në Dibër, sapo kanë nisur reshjet e dëborës.Një furgon në ecje e ka derën e prishur, duke rrezikuar të bjerë.Një tufë qensh parakalojnë në Shkodër dhe humori shkodran e quna protestë për dritat dhe cmimin e naftës.Po në Shkodër dritat lihen ndezur gjatë ditës. Një mi parakalon në lokal në qytetin e Shkodrës.Në Tiranë, në një semafor, nuk ka viza të bardha. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Emisioni i mëngjesit Alarm - 06.12.2022 ATV

799
5
1
01:50:09
06.12.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

OXYGEN Pjesa 1 - Emisioni 600 - 03.12.2022

36571
243
39
01:35:16
03.12.2022

OXYGEN Pjesa 1 - Emisioni 600 - 03.12.2022 #oxygenproductions #oxygenshow #besimdina Onair Media - 🤍 Follow Oxygen on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Oxygen & Onair Media. All Rights Reserved

Kamera e fshehtë/Anna Lika nxehet me Nevinën dhe largohet nga emisioni. Moderatorja mbetet pa fjalë

43402
186
7
00:03:32
23.10.2022

“Dielli apo Hena” është rubrika e lojërave në “E Diell”. Argëtimi, të qeshurat, historitë dhe pyetjet pikante janë pjesë e pandarë e kësaj rubrike. Këtë javë të ftuar janë Arinda Gjoni, Erblin Bajko, Aleksandër Grami dhe Jorke Broka të cilët me humorin e tyre do të bëjnë që kjo puntatë të ketë të qeshura pafund. Rubrika : Nevina Shtylla Graciano Tagani, Argjira Spanca, Denisa Demaj, Ervin Kurti, Anna Lika Te ftuar: Arinda Gjoni, Erblin Bajko, Aleksandër Grami, Jorke Broka Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Opinion - Çfarë fshihet pas goditjes së Sali Berishës?

56020
246
273
01:30:01
06.12.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. Në studio: Enton Abilekaj, Erzen Breçani, Eni Ferhati, Baton Haxhiu, Ilir Babaromo, Spartak Koka, Agim Nesho. Ne lidhje direkte: Luçiano Boçi SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Aldo Morning Show - Emisioni 7 Dhjetor 2022

191
0
0
01:12:04
07.12.2022

#AldoMorningShow Emision mëngjesi nga #AldonLipe në #TvKlan. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 6 Nëntor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

1912214
17627
701
02:49:36
06.11.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Butrint Imeri dhe Don Xhoni. Këngëtar: Gena #DonXhoni dhe #ButrintImeri kokë më kokë me njëri-tjetrin! Një spektakël i tejmbushur me lojra, sfida, pyetje pikante, muzikë të mirë, performanca të mëdha dhe shumë argëtim! Cili u shpall fituesi i episodit të parë? Ndiqni emisionin e plotë Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Stop - 2 Dhjetor 2022 (Emisioni i plotë)

22745
90
6
00:38:53
02.12.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Hitparade i absurdit shqiptar Në Shkozë kabina elektrike është e hapur e me telat jashtë. Në Isakas të Beratit telat elektrike janë lidhur në një pemë.Në Elbasan telat e energjisë shtrihen si merimangë përgjatë murit të një pallati.Në Gjermani një qeni i kanë lidhur një qafore, që bën dritë, duke ndricuar edhe vendin ku kalon. Jën këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në pjesën e parë të emisionit, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”. Roskovec, la shkollen që i pikon tavani, bashkia i jep sërish miliarda firmës Jemi në shkollën 9 vjecare “5 dëshmorët” në Suk të Roskovecit. Në periudhën gusht-shtator 2022 është zhvilluar një tender për rikonstruksionin e kësaj shkolle në vlerën e 80 milionë lekëve të reja. Në përfundim janë shpallur fituese dy firma B.O.E ASI -2A CO SHPK DHE SHENDELLI SHPK. Në tabelën afër shkollës është vënë njoftimi, por jo data e fillimit dhe përfundimit. Thuhet vetëm, se punimet do të zgjasin 6 muaj. Edhe drejtoresha e shkollës Violeta Cjapi nuk di më shumë, por po përgatit nxënësit për transferim në një tjetër shkollë.Shkolla, ku do të transferohen fëmijët “Ajet Toska” në Suk 2 ka më pak se tre vjet, që është rikonstruktuar, por ka probleme dhe nevojë për ndërhyrje.Ironia është, se kjo shkollë është rikonstruktuar sërish nga e njejta firmë “Shëndelli shpk”. Bashkia thotë, se nuk e ka marrë në dorëzim shkollën, por kjo nuk penguar, t’i japë firmës problematike tenderin e rradhës. Prindërit e sëmure me tre fëmijë jetojnë me pension invaliditeti Emisioni Stop dhe Alb Market kanë cuar ndihma në familjen e Esmeralda Dukës, pas mesazhit të vajzës 14 vjecare. Dy prindërit janë të sëmurë dhe kanë tre fëmijë. Ata jetojnë vetëm me një pagesë të vogël invaliditeti.Më pas kthehemi sërish te motrat në Lushnjë, Desiana dhe Xhuliana Bali, të cilat nuk mund të lëvizin për paaftësi muskulare.Pasi i dhuruam një motorr elektrin, kthehemi, pasi Gëzim Beshka dhe Sulejman Xhepa kanë dhuruar nga 100 euro secili. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Emisioni #KallxoPernime Polici në Fajde & Modeli në Arsim 04.12.2022

5800
37
0
01:11:36
04.12.2022

Bardhyk Haxhimustafa - IPK Arjana Shajkovci - Prokuroria themelore Prizren Mevlude Grajçevci - Drejtoreshë e Shkollës "Fazli Grajçevci" Igor Maksimoviq - Drejtoreshë e Shkollës "Dositej Obradovic" Sahit Zeqiri - Drejtori i Arsimit në Komunën e Obiliqit Ivan Nikoliq - Ojq "CSD" #KallxoPernime ndiqeni aksionin e IPK-së dhe Policisë, nën urdhrat e Prokurorisë Themelore në Prizren kundër fajdeve e basteve - Cilat ishin informacionet e para se persona të dyshuar po zhvillonin veprimtari ilegale të fajdeve e basteve online? - Sa persona u arrestuan si të dyshuar? - Cilat ishin pajisjet të cilat u konfiskuan gjatë aksionit? #KallxoPernime ndiqeni emisionin Modeli në arsim - Cila është shkolla në Kosovë që ka lënë anash dallimet etnike, aty ku zhvillojmë mësimin nxënësit shqiptarë dhe serbë? - Çfarë thotë menaxhmenti i shkollës për vijimin e mësimit? - Si ka arritur kjo shkollë që të shndërrohet në model komunikimi dhe të aktiviteteve në mes komuniteteve? #IvanNikoliq #SahitZeqiri #IgorMaksimoviq #MevludeGrajçevci #ArjanaShajkovci #BardhykHaxhimustafa #KallxoPernime #JetaXharra #FaikIspahiu #KreshnikGashi #ValonFana Na ndiqni në: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍

Ragip Xhaka lidhet në emisionin "Favorit", i reagon ashpër Zana Avdiut | FAVORIT | T7

218583
2121
821
00:08:11
05.12.2022

Ragip Xhaka lidhet në emisionin "Favorit", i reagon ashpër Zana Avdiut | FAVORIT | T7 FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 All Rights Reserved © & ℗ Gertit GmbH #T7

Eskalon situata në studio, Resul Sinani hyn në mes të mysafirëve për t’i qetësuar

51799
120
47
00:03:46
26.09.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

EMISIONI I PLOTË – MIRAGE – 03.06.2022

2114
17
1
00:27:19
10.06.2022

EMISIONI I PLOTË – MIRAGE – 03.06.2022

Stop - 1 Dhjetor 2022 (Emisioni i plotë)

34416
110
16
00:35:26
01.12.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Emigranti: Kur të n'a kërkojnë votat, t'a bëjnë kërkesën me shkrim! Në përgjigje të thirrjes së drejtuesit të “Stop”, Saimir Kodra, që emigrantët të kthehen në atdhe, një qytetar shqiptar me banim jashtë Shqipërisë ka bërë një koment epik.Ai thotë, se nuk mund të kthehet në një vend kaotik, ku edhe gazetarëve i thonë, të bëjnë kërkesë me shkrim. Sipas tij, edhe kur politikanët t’u kërkojnë votën, do të marrin si përgjigje “bëjeni me shkrim”! Rruga drejt doganës së Qafë-Thanës është mbushur me qymyr nga të dyja anët dhe “Stop” sjell një video të kësaj situate. Kreu i njesisë i zë pronën me gardh e konteiner, Stop ia liron Ndodhemi në Njësinë administrative Dajt, në Shtish-Tufinë, për një problem prone.Fatmir Qafmolla, tregon, se është një ndër 18 pronarët e kësaj prone, që disponojnë me certifikatë rreth 2700 m2. Por prona është zënë nga Saimir Allushi, administrator i Njësisë 12, duke i vënë një gardh dhe një kontinier, pa asnjë shkresë. Fatmiri tregon, se i ka bërë edhe kallzim, por komisariati 4 e ka mbyllur cështjen.Në këto kushte i drejtohet gjykatës, ku gjykata e Apelit ia njeh pronën, por vendimi nuk merret parasysh nga institucionet e tjera.Nga ana tjetër, Saimir Allushi mohon të jetë zaptues i asaj prone, por ia delegon pa letra kushëririt të tij, ndonëse pronarët Qafmolla e kanë gjetur atë duke thurur gardhin.Gazetarja e “Stop” i drejtohet komisariatit numër 4, por nuk merr shpjegim për situatën.Në ktë pikë i drejtohet zëdhënësit të policisë Genti Mullai, i cili ve në lëvizje strukturat.Pas ndërhyrjes së “Stop” , IMT, ndërhyri me inspektorët e saj, duke prishur gardhin pa leje, hequr kontinierin dhe liruar vendin nga makinat e parkuara. Sekuestroi padrejtësisht pronën, nis hetimi për përmbaruesin Alimadhi Para disa ditësh transmetuam denoncimin e zonjës Rina Qyra ( Hajrie). Ajo është debitore, pasi nuk ka shlyer dot një kredi që ka marrë. Kjo cështje ka kaluar te Micro Credit Albania, që merret pikërisht me “kreditë e këqija”, duke kërkuar sekuestro prone.Përmbaruesi Fatos Alimadhi bën fakt të kryer sekuestrimin e një prone në fshatin Bicaj të Gramshit, e cila ka pronare të vetme nënën e debitores Rina Qyra. Alimadhi pretendon, se mund të bllokojë pjesën takuese të vajzës debitore, edhe pse e ëma është gjallë.Kapllan Hyka, vëllai i debitores thotë, se sekuestro në pronën e së ëmës është vendosur pa dijeninë e nënës dhe familjes. Edhe e moshuara Manushaqe Hyka, edhe e bija Rina Qyra deklarojnë se nuk kanë lënë asnjë gjë peng për kredinë.Përmbaruesi Alimadhi thotë, se bëhet fjalë për një pronë bujqësore dhe mund të bëhet vecimi i pjesëve takuese të debitores.Për këtë problematikë iu drejtuam Ministrisë së Drejtësisë, e cila në përgjigjen zyrtare shprehet, se për përmbaruesin Alimadhi ka edhe ankesa të tjera, ndaj ka nisur hetimi disiplinor. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

S’e Luan Topi, emisioni ku thuhen të vërteta,me rrëfime të personazheve të njohur dhe shumë emocione

78399
382
49
01:09:43
22.10.2022

Gjithmonë, "ajo që po flitet është e vërteta që s'e luan as topi!". Një emision që pretendon të hyjë në privatësinë e të ftuarit, me lejen e tij, për të rrëfyer diçka të pathënë. Çdo të shtunë, ora 18:00 në Top Channel. Prezanton: Erjona Rusi Autore: Rezi Nika Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #SeLuanTopi#TopChannel

Gruaja e suksesshme - Mysafire Gyltene Derguti - Psikologe klinike, Emisioni "Rreze"

1387
24
01:04:37
03.12.2022

"Gruaj e suksesshme" Mysafire Gyltene Derguti - Psikologe klinike, Emisioni "Rreze" Të gjitha të drejtat e rezervuara për televizionin RTI.

Odeon 502 Emisioni Komplet , Rtv 21 , 17.09.2022

21727
76
01:15:19
17.09.2022

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Regjia : MIRTON XHEKAJ Te drejtat per YouTube i mbron MProduction

“Show Katar 2022” | Emisioni i datës 3 Dhjetor 2022

626
6
0
01:06:31
04.12.2022

Show i mbrëmjes për Botërorin në RTSH. Me autor Pano Xhixhon, nën drejtimin e Hygerta Sakos dhe me të ftuar shumë specialë. Çdo mbrëmje Emocionet e një dite botërore, të përmbledhura në spektaklin e madh të Kupës së Botës 2022. Gjithçka që ka ndodhur në fushë dhe jashtë saj, me të ftuar të ndryshëm, për të mos humbur asgjë nga ngjarja sportive më e madhe në planet. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Radio Televizioni Shqiptar" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like RTSH on Facebook HERE: 🤍 Follow RTSH on Instagram HERE: 🤍 #ShowKatar2022#RTSH#RadioTelevizioniShqiptar

“Vajza pati arrest kardiak, babai nuk i erdhi ta shohë”, historia prekëse e 2-vjeçares me 6sëmundje

31076
229
45
00:15:08
02.12.2022

'ABC E MENGJESIT' eshte emisioni qe shoqeron fillimin e dites suaj qe prej qershorit te 2020. Ky emision transmetohet drejtperdrejt nga e hena ne te premte, nga ora 07.00 – 11.00. 'Abc e mengjesit' vjen ne ekranin tuaj ne drejtimin gazetarit te njohur Enkel Demi, moderatorit Alban Musa dhe gazetareve Bora Shahini, Romina Braho dhe Fabjola Demirneli. Aktualiteti i dites, intervista, debate, lajmet me te fundit, shtypi i dites, histori personale, reportazhe, informacione te dobishme, receta gatimi dhe shume argetim vijne çdo dite, nga e hena ne te premte, ne 'Abc e mengjesit', ne rreth 240 minuta transmetim te drejtperdrejt çdo dite. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Shije Shtëpie– Emisioni 6 Dhjetor 2022

791
9
0
01:18:19
06.12.2022

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt të të përditshmes. Argëtim, me muzikë dhe quiz, lojëra gjithëpërfshirëse që të japin atë dëshirën për të luajtur dhe për të komunikuar live me Katerinën dhe të ftuarit e saj. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 #Receta#ZonjaVjollca#KaterinaTrungu

Odeon 513 Emisioni Komplet , Rtv 21 , 03.12.2022

3750
20
01:41:04
03.12.2022

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Regjia : MIRTON XHEKAJ Te drejtat per YouTube i mbron MProduction

Stop - 30 Nëntor 2022 (Emisioni i plotë)

25057
82
9
00:37:11
30.11.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Xhubleta 4 mijë vjeçare në UNESCO/ Dua Lipa vishet me flamurin kuq e zi Xhubleta, veshja 4 mijë vjecare shqiptare, u shpall pasuri e njerëzimit, duke u marrë në mbrojtje nga Unesko. Si asnjëherë më parë, sheshi Skënderbej u mbush me mijëra të rinj dhe të reja nga të gjithë trevat shqipfolëse për të parë dhe dëgjuar koncertin e Dua Lipës, i fundit për turin botëror “Future Nostalgia”. Ky koncert ishte njëherazi dhe festa më e madhe për 110 vjetorin e pavarësisë.Sheshi u ndez me ngjitjen në skenë të Dua Lipës e cila performoi të gjithë hitet e saj. “Urime 110 vjetorit të pavarësisë. Faleminderit për suportin, për energjinë që po na jepni sot”, kështu u shpreh artistja e me famë botërore Dua Lipa për të gjithë ata që ishin të pranishëm në shesh për të. 'Nuk më do qejfi mua'', Ish-vjehrri i mban djalin e nuk ia lë në takim Jemi në Peshkopi, kur në vitin 2014, Emrush Mani, zgjidh martesën me ish-bashkëshorten. Gjykata vendosi, që ai të takojë fëmijën cdo dy javë, në një ambient, që do ta gjenin mes palëve, në këtë rast gjetën si pikë takimi banesën e një njeriu të afërt për të dy.Denoncuesi thotë, se nuk e ka takuar fëmijën, pasi nuk e lejon ish-vjehrri. Nisi të paguajë pensionin mujor qysh në fillim, por pretendon, se Zyra e Përmbarimit Dibër i ka thënë, se duhet ta paguajë, kur të nisë procesi i takimit.Sipas ish-vjehrrit, i ati nuk ka shfaqur interes për ta takuar dhe nuk ka paguar detyrimet për pensionin ushqimor. Naim Kosiqi, i ati i gruas, thotë, se vajza e tij është martuar sërish në Maminas dhe ka shkuar në Itali të shohë jetën e vet. Sipas Kosiqit, fëmijën do ta mbajë ai dhe ka prokurë nga vajza e tij për cdo veprim.I pyetur se pse nuk ia le djalin të atit, ish-vjehrri përgjigjet, se nuk i do qejfi dhe se ish-dhëndri i tij nuk ka paguar detyrimet financiare. I dogjën studimet në gazetari në Elbasan, Stop e regjistron në Tiranë Më 18 nëntor emisioni Stop transmetoi ankesën e studentes Fatma Banka. Ajo u shpall fituese në Gazetari në Elbasan, por në datë 17 tetor, kur filloi viti shkollor, i thanë, se nuk plotësohej grupi prej 8 vetash, për të hapur degën, duke i ofruar studime në "Gjuhë Letërsi" ose "Histori Gjeografi". Fatma rrezikoi vitin shkollor, sepse nuk donte degë tjetër përvec Gazetarisë. Gazetarja e “Stop” ndjek të gjitha hallkat, derisa mundëson përmes Ministrisë së Arsimit, dhënien e jë të drejte studimi për gazetari në Tiranë për Fatma Bankën.Pas këtij momenti, gazetarja con Fatmën në fakultet, e regjistron, dhe e ul në klasë, gati për nisjen e studimeve të ëndërruara. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion -Ervis Martinaj, i fshehur apo i ekzekutuar?(Emisioni i plotë)1 Shtator 2022

390801
1111
140
02:03:50
01.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Të ftuar në Opinion: Klodiana Lala, Artan Hoxha, Eugen Beci, Erzen Breçani, Poli Hoxha, Elton Qyno, Eni Ferhati Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Emisioni SOT - 07 12 2022

154
0
0
01:03:55
07.12.2022

Për më shumë na ndiqni në: Web 🤍 🤍 KOHA Ditore Online https:/🤍koha.net/koha-ditore/ Facebook 🤍 🤍 Instagram 🤍 🤍 Twitter 🤍 🤍

Odeon 503 Emisioni Komplet , Rtv 21 , 24.09.2022

24645
87
01:37:00
24.09.2022

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Regjia : MIRTON XHEKAJ Te drejtat per YouTube i mbron MProduction

Pa Gjurme zbulon skandalin-Përdhunohen motrat e sëmura/ Një 75-vjeçar në burg, vajzat pa kujdestari

46401
268
53
00:47:38
05.12.2022

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni nga e hëna në të premte në orën 16:00 në ekranin e Report Tv ’Pa Gjurmë’ denoncon skandalin në qytetin e Lezhës, nga ku të lëna në mëshirë të fatit tri motra me probleme të shëndetit mendor prej më shumë se 6 vitesh abuzohen seksualisht në mënyrë sistematike. Të moshës 38, 40 dhe 41-vjeçare, motrat i sheh në çdo orë të ditës në qytet, ndërsa abuzohen nga të rinj dhe të moshuar. ‘Shkojnë me djem dhe burra, edhe më të moshuar për 100-200 lekë. Më parë këta vinin edhe në shtëpi, por tani ikin në vende të tjera. Nuk janë vetëm nga Lezha. Njëra nga vajzat ka lindur dy fëmijë vajzën 4 vjeçe dhe djalin 3 vjeç, por ato janë dërguar në jetimore. Tani e kam vajzën prapë shtatzënë 7-muajshe-thotë nëna Lidhur me këtë skandal i cili ndodh nën hundët e policisë gazetari i emisionit ’Pa Gjurmë’ Freard Rista iu drejtua Shërbimit Social në Bashkinë e Lezhës, ku punonjësja e këtij institucioni nuk ndodhej në vendin e punës. Viktima të abuzimit seksual të trija motrat janë lënë pa kujdestari ligjore, ndërsa në 6 vite abuzime, dënimi është dhënë vetëm për një 75-vjeçar. Në vitin 2019 i moshuari u dënua nga Gjykata e Lezhës me 5 vite heqje lirie për veprën penale “marrëdhënie seksuale me persona të paaftë për t’u mbrojtur”. Gjithcka u zbulua nga një video në rrejte sociale, ku i moshuari abuzonte me vajzën prapa një dyqani. Kjo situatë rëndohet edhe më shumë kur si pasojë e abuzimeve në jetë kanë ardhur dhe 3 fëmijë që kanë përfunduar në jetimore. Aktualisht njëra nga motrat ka mbetur sërish shtatzënë. Më herët, xhaxhai i vajzave të abuzuara ka bërë denoncim në polici, por sipas tij nuk është marr asnjë masë, ndërsa abuzimet rishtazi ndaj tyre nuk janë zbardhur ende. ’3 vajzat kanë dalë nga qendra në vitin 2016, pasi kanë qenë në moshë madhore. Kujdestarinë e tyre nuk e ka marrë askush. Qendra i ktheu në rrugë pasi ato dolën nga atje. Kur erdhën në familje abuzimi i parë ndodhi me vajzën e dytë. Ato nuk tregonin por ne e kuptuam kur kishte mbetur shtatzënë. Unë kërkova të ndalonte shtatzaninë por nuk është ndërmarrë asnjë veprim. Një person mbi 70 vjeç ka abuzuar me një nga vajzat. Kjo video është bërë virale në rrjete sociale. Ai u dënua me 3.4 vite burg. Kam shkuar disa herë në polici por më kanë thënë: “Kemi halle te tjera, krime te tjera” Gazetari Elvis Hila sqaroi në studio se 3 motrat trajtohen me kemp dhe duket se institucionet justifikohen me këtë ndihmë të dhënë, duke ia hedhur topin njëri-tjetrit. Që prej vitit 2016 pasi u larguan nga qendra ku strehoheshin, vajzat u bënë viktima të abuzimeve seksuale. ’Vajzat kalojnë afër komisariatit çdo ditë dhe abuzimet aty kanë ndodhur. Një person ka qenë brenda në shtëpi ku ka abuzuar me vajzën. Nëna ka bërë kërkesë për ndihmë për t’u strehuar në një qendër sepse janë bërë agresuar dhe dhunojnë edhe atë’. Nëse ka një dosje hetimore për rastin në fjalë, padyshim ajo fle në sirtarët e prokurorisë ndërsa abuzuesit shëtisin të lirë në rrugët e qytetit të Lezhës, aty ku krimi nuk po ka gjetur ndëshkim.

Why Not - Të ftuar- Beniada Nishani & Tiri Gjoci, Krusita (Emisioni i plotë) ( Sezoni 6 )

24457
176
11
01:24:22
26.11.2022

#RTVOra #WhyNot #RozaLati #WhyNotSezoni6 #BeniadaNishani #WhyNotSezoni6 #Krusita Në studion e Why Not ishin të ftuar ish-banorja e BBV Albania Beniada Nishana dhe këngëtarja Krusita. Çdo të shtunë ora 21:00 në RTV Ora. Një emision argëtues dhe me plot surpriza nga Roza Lati. Nisi transmetimin me 11 nentor 2017. Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍

Odeon 504 Emisioni Komplet , Rtv 21 , 01.10.2022

10459
43
01:34:31
01.10.2022

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Regjia : MIRTON XHEKAJ Te drejtat per YouTube i mbron MProduction

Odeon 508 Emisioni Komplet , Rtv 21 , 29.10.2022

6830
28
01:37:33
29.10.2022

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Regjia : MIRTON XHEKAJ Te drejtat per YouTube i mbron MProduction

Emisioni kushtuar KF DREAM TEAM ne TVM2

164
10
0
00:30:38
06.12.2022

emisioni kushtuar fk dream team tek emisioni RITMI DITES ne TVM 2

Pa Gjurme-Ekskluzive/Flet xhaxhai i Ervis Martinajt:Nipin e vranë,kufomën na e kanë fshehur 29.11.22

126519
603
151
01:07:37
29.11.2022

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni nga e hëna në të premte në orën 15:30 në ekranin e Report Tv Dy të humbur dhe një i vrarë, sot në ’Pa Gjurmë’ misteri i zhdukjes së dibranit Ulvi Skana, mik i ’të fortëve’. Ushtar i Ervis Martinajt, zhdukur dy muaj më pas dhe lidhja shoqërore me Can Karriqin, i vrarë në dhjetor të vitit 2021.Kur kanë kaluar 6 muaj e gjysmë nga zhdukja e tij, nëna e Ulvi Skanës, Thëllëza i ka humbur shpresat se ai mund të jetë gjallë. Nga pista e rrëmbimit, ajo thotë se fakti që nuk ka asnjë gjurmë të re nga djali, e bën të mendojë se ai është vrarë.Në një rrëfim në ‘Pa Gjurmë’ me gazetaren Odeta Dume, Thëllëza thotë se kërkon nga policia vetëm ta gjejë “të gjallë ose të vdekur”. Edhe pse shpresat i ka humbur, e ka të vështirë të besoj se pse ai duhet vrarë, pasi si çdo nënë, edhe për të , djali është krejtësisht i pafajshëm. Lidhjet me Ervis Martinajn, edhe ky i zhdukur, thotë se nuk janë të vërteta. I vetmi “faj” thotë se ka qenë shok me Can Karriqin që e kishte fqinj.“Si ka mundësi që të humbasë në atë farë feje. Djali nuk ka pas lidhje me grupet kriminale, jam 100% e sigurt, na e kanë njollosur edhe emrin, ai nuk është vrasës, vjedhë jo.Ai kishte 3 ditë pasi kishte ardhur nga Belgjika. Prishi disa lekë që ia kishte dhënë vëllai i vet, dhe rrinte si i urtë. Ndenji nja 12 ditë në Belgjikë, nuk gjeti punë dhe erdhi,. Ka qenë dhe në Gjermani, kishte marrë ekspuls, por ne ia hoqëm. Shkoi te një shok që i kishte marrë disa lekë borxh, nuk e dimë se cili ka qenë ky shok.Can Karriqi e kemi pasur në lagje. Vëllai i vogël i bërtiste shumë, ishte i miri i shoqërisë dhe i keqi i shtëpisë. Nuk punonte, nuk ka pas lekë. Nuk më ka sjellë asnjë problem te shtëpia. Oh sa e vuaj humbjen e tij. Unë si nënë flas kot, se nuk e di a e kam gjallë, përderisa nuk më jepet asnjë pistë. Mund të ketë bërë edhe ndonjë gjë, nuk e di. Policia na thotë vetëm bëjmë hetimoret tona, po më jepni dhe mua një të dhënë që të më qetësohet shpirti. Ja gjallë ja vdekur, e kam të pafajshëm. Thonë që ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, po unë nuk e kam parë. S’e njeh fare Ervis Martinin. Ik mos ma përmend, edhe kur u vra dikush në Laprakë, ai ka qenë në gjumë, me Can Karriqin, e kemi pasur fqinj”, tregon e ëma.Prej datës 17 maj, i riu Ulvi Skana, 29 vjeç ka humbur gjurmët. Dyshohet se Skana ka qenë mik i ngushtë i Can Karriqit i vrarë në 23 dhjetor 2021 dhe kjo është një nga pistat e ti kryesore ku po hetohet, ndonëse nuk ka asnjë të dhënë të re. Can Kariçi u ekzekutua në Kodër Kamëz më 23 dhjetor 2021, i cili po lëvizte me një 'Golf 5' në momentin kur është qëlluar. Edhe në mjetin e viktimës është gjetur një armë tip pistoletë. E kaluara e tij është edhe pistë e hetimit nga prokuroria për ekzekutimin e 30-vjeçarit. Hetimi po bëhet edhe nëse Kariçi mund të ketë pasur konflikte me autorët apo nëse ekzekutimi i tij ka lidhje me vrasjen e dyfishtë të Eriges Mihasit dhe Armand Dumanit në muajin nëntor në Astir, pasi Kariçi ka qenë mik i Mihasit.

Shije Shtëpie – Emisioni 5 Dhjetor 2022

1020
11
1
01:14:38
05.12.2022

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt të të përditshmes. Argëtim, me muzikë dhe quiz, lojëra gjithëpërfshirëse që të japin atë dëshirën për të luajtur dhe për të komunikuar live me Katerinën dhe të ftuarit e saj. Kofsha pule me pilaf për 12 min 4-5 racione kofshë pule 1 qepë mesatare 2 gota oriz 3 gota ujë 1 dado maggi Vaj + gjalpë Ndezim tenxheren multicooker në programin sautr dhe në kazan shtojmë vaj + 1 lugë gjellë gjalpë. Sapo të nxehët hedhim në të qepën e grirë imët dhe kofshat e pulës. I kaurdisim për 4-5 min. Pasi mbaruam me kaurdisjen e mishit dhe të qepës e fikim butonin ‘cancel ‘dhe e programojmë me manual për 12 min. Shtojmë në kazan 2 gota oriz, 3 gota ujë dhe 1 dado maggi. Rregullojmë shijen me pak kripë. Mbulojmë tenxheren dhe për 12 minuta kofshët e pulës me pilafin do të jenë gati. I servirim me pak piper të zi. Gurabie me mjaltë 2 vezë + 1 të verdhë 150 gramë sheqer 150 gramë gjalpë + 50 mililitra vaj 4 lugë gjellë mjaltë Lëkurë e një portokalli 50 mililitra lëng portokalli 1 lugë kafe kanellë 500 gramë – 550 gramë miell 1 lugë çaj pluhur pjekës 100 gramë bajame (opsionale) Në një tas rrahim vezët me sheqerin derisa sheqeri të shkrijë shtojmë gjalpin e zbutur dhe mjaltin dhe vazhdojmë përzierjen duke shtuar lëkurën e grirë të portokallit dhe lëngun e portokallit e përziejmë mirë. Në tasin me miell shtojmë kanellën dhe pluhurin pjekës. I përziejmë dhe më pas duar, duar shtojmë miellin në tasin me produkte të lëngshme. I përziejmë së bashku derisa të na formohet një brumë që nuk ngjit nëpër duar. Më pas hapim një petë me rolon me trashësinë 0.5 centimetër. Me ndihmën e një forme formojmë gurabijet në madhësinë dhe formën që dëshironi. I vendosim në një tepsi ku kemi shtruar letër pjekje. I lyejmë në sipërfaqe e të verdhë vezë dhe i vendosim në furrë në temperaturën 180 për 15 min. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 #Receta#ZonjaVjollca#KaterinaTrungu

Episodi i plotë: ZEMËR LUANA, 27 Nëntor 2022, Entertainment Show – Tv Klan

989228
6878
456
02:53:40
27.11.2022

#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku Të ftuar: Enisa, Fifi, Big Mama & Poni. Këngëtar: Afrim Muçiqi, Pajtim Struga, Sidrit Bejleri, Hysni Alushi & Enkelejda Arifi. Follow "Zemër Luana" Instagram 🤍 TikTok 🤍 Facebook 🤍 SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Follow Tv Klan on TikTok: 🤍

Aldo Morning Show - Emisioni 6 Dhjetor 2022

362
3
1
01:20:21
06.12.2022

#AldoMorningShow Emision mëngjesi nga #AldonLipe në #TvKlan. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Stop - 17 Qershor 2022 (Emisioni i plotë)

14142
63
2
00:44:24
17.06.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion - Edi Rama ! - (Emisioni i plotë) - 22 Shtator 2022

71556
235
77
01:49:47
22.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Stop - 15 Korrik 2022 (Emisioni i plotë)

18614
98
11
00:43:51
15.07.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Stop - 28 Shtator 2022 (Emisioni i plotë)

19608
90
13
00:31:34
28.09.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Ekskluzive, mëkati që zhveshi Arben Ahmetajn nga çdo funksion Ditën e djeshme kreu i PS-së Edi Rama shkarkoi ish numrin dy të qeverisë së tij edhe nga drejtimi politik i qarkut të Vlorës, Arben Ahmetaj. “Stop” ka zbuluar disa nga informacionet “më të nxehta” që cuan në shkarkimin e “Tigrit” të qeverisë dhe rënien e tij të shpejtë, drejt fundit. #stop28shtator #ArbenAhmetaj #mekatiBenit #drejtimiVlores #SaimirKodra #gentianzenelaj Video e policëve: Një “kafe” ose në komisariat për vepra të turpshme! Gazetarët e emisionit investigativ “Stop” u vunë në dijeni nga një qytetar, se në zonën e Kasharit, në mbrëmje, ndërsa kishte ndaluar në makinë me të dashurën, iu afruan disa policë. Denoncuesi shpjegon, se policët i morën para, duke i thënë, se në të kundërt, do t’i shoqëronin në komisariat për vepra të turpshme, edhe pse ai thjesht po diskutonte me partneren e tij.Por, ky nuk është rasti i vetëm. Një tjetër qytetare denoncon të njetjën situatë. Agjentët e emisionit “Stop”, nisur nga këto denoncime, zbarkuan në terren, në një prej zonave të përmendura në denoncim, pranë Casa Italia, mes Astirit dhe Kasharit. #stop28shtator #videopoliceve #shantazhipolicise #policiaKashar #SaimirKodra #gentianzenelaj E implikuar në skandalin seksual të Bocit, ikën nga drejtësia Blerta Cibuku Pas Don Zhuanit të drejtësisë, Guximtar Boci, ish kreu i gjykatës së Gjirokastrës, edhe kolegia e tij, Blerta Cibuku, u përjashtua nga rradhët e drejtësisë.Cibuku nuk e ka kaluar vettingun, pasi është gjetur me probleme edhe në kriterin e pasurisë.Gjyqtarja është bërë objekt i emisionit Stop, në vjeshtën e vitit 2016, pas denoncimit të skandalit seksual të gjyqtarit Guximtar Boçi. Ky i fundit i kërkonte favore seksuale një gruaje në proces divorci, në këmbim të ndërhyrjes tek bashkëpunëtorja e tij Cibuku, në ndarjen e pasurisë. #stop28shtator #gjyqtarjaGjirokastres #BlertaCibuku #SaimirKodra #GentianZenelaj SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
emisioni cicf vijay house raid пасека владимира рябухина на урале. embinux webflow webdesign aman dhingra KUKAN Drama напрасные траты Rich Swingle самп как заработать деньги въезд в польшу hybrid ssd жизнь после жизни Manhwa drawing dfkmufkf enjoy yourself voica analysis зимовка пчел под снегом comprinhas de farmacia